czwartek, 18 kwietnia 2013

Buu?

Ten mały gentelman najbardziej na świecie kocha piłkę nożną, dziewczyny i jeść :-) A w zakresie jeść - słodycze! Zdjęcie z tego scrapa zrobiliśmy parę lat temu w Mielnie. Pawełek jest niepocieszony, bo musi poczekać na gofra :-) Najtragiczniejsza tu jest ta konieczność czekania. Bo on chciałby już :-)Papierki UHK Gallery (cudne!!!!), taśmy papierowe nabyte na Sabacie, biała akrylówka, zielona farbka własnej roboty, delikatne kwiatki, guziczki, kawałek sznurka i żółty tusz wodny 13arts.

Scrap poleci na kilka wyzwań:

Piękny, ciepły dzień dziś u nas :-)

10 komentarzy:

kajka pisze...

Fajne to TO, co ja nawet nie wiem jak sie nazywa. ;-) A fotki do Twoich prac macie świetne! Wcale się nie dziwię, że takie potem to wszystko razem ładne. ;-)

scrapkowa maniaczka - Dorota 71 pisze...

Aniu śliczny scrap i cudny model!

Karmeleiro pisze...

O tak, proces czekania jest dla dzieci niezwykle trudnym do ogarnięcia :) Takie uroki. A LO śliczne, no i to zdjęcie - takie rozczulajace.

UHK Gallery pisze...

:D

k.a.s.i.a. pisze...

super, bardzo dziękujemy za udział w wyzwaniu scrapuj.pl :)

elwira-k pisze...

Tak, czekanie jest straszne, zwłaszcza kiedy szykuje się coś słodkiego... Już dawno wyrosłam z pieluch ;) a też tak mam :)))
Rozczulająco śliczny model w radosnej oprawie!

Kinga Bednarz pisze...

fajna energetyczna praca :)

dziękujemy za udział w wyzwaniu DT Rapakivi :)

noomiy pisze...

Super praca!

Ivy pisze...

Aż widać w oczach tą tęsknotę za gofrem i w sumie nie ma się co dziwić. Ja też pewnie wyglądam podobnie czekając na coś słodkiego ;-P Piękny scrap :-) Dziękujemy bardzo za udział w wyzwaniu Rapakivi :-)

Tusia Lech pisze...

Ależ ma fantastyczną minkę!! Bezcenny scrap :)