niedziela, 24 lutego 2013

Przepis na szczęśliwe życie

Mój przepis na szczęśliwe życie:
1. Mnóstwo miłości
2. Szczypta łez
3. I dwóch takich: Scrap według wytycznych najnowszego wyzwania CSI, według 24 mapki ze ScrapMap.

sobota, 23 lutego 2013

Cute, but... scrap zimowy

Dziś przychodzę ze scrapem, który zrobiłam wczoraj wieczorem słuchając listy przebojów trójki :-) Uwielbiam piątkowe wieczory. to najlepsze chwile w całym tygodniu :-)
Oscrapowałam kolejne zdjęcie z naszych tegorocznych ferii. I pewnie nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo w tym temacie ;-) Tomaszek wygląda na nim... sami zobaczcie :-)
Scrap wędruje na wyzwania:
1. Mixed Media Place - "How U use Watercolors", czyli jak używacie ecolin. Ecoliny to moje ulubione medium, używam ich praktycznie w każdym scrapie. Uwielbiam chlapać, psikać i mazać pędzlem. Na tym scrapie użyłam wszystkich tych technik :-) Psikałam na białe tło fioletową ecoliną (którą zresztą sama niechcący zrobiłam, wkładając pędzel z kroplą niebieskiej farbki do słoiczka z różową ), chlapałam pędzlem ecoliną fioletową i czarną, a białą pomalowałam kawałek folii bąbelkowej i odbiłam w dwóch miejscach.
2. scrapki.pl - zabawa w liftowanie. Mój scrap to lift świetnej pracy Tusi. Pomyślałam sobie, że dobrym zabiegiem liftującym będzie przerobienie letniego scrapa, którego zrobiła Tusia na całkowicie zimowy :-)

Cały czas serdecznie Was zapraszam do wzięcia udziału w moim sportowym wyzwaniu w Craft-Szafie. Do wygrania bon na zakupy w Scrappo, a każdy z uczestników wyzwania otrzyma rabat na zakupy w Scrappo. Naprawdę warto! :-)

Miłego, twórczego weekendu!

poniedziałek, 18 lutego 2013

Album dla piłkarza

Serdecznie Was zapraszam do wzięcia udziału w najnowszym wyzwaniu Craft-Szafy - "Na sportowo". Trzeba użyć czegoś zielonego, dodać girlandę lub rozetkę i od serca sobie pochlapać :-)
Temat mobilizujący do tego, aby przetrwać te ostatnie dni zimy i wkroczyć z energią w wiosnę, która na pewni wkrótce przyjdzie :-)
Ja z tej okazji stworzyłam albumik ze zdjęciami mojego małego piłkarza :-) Będzie też dla mojego synka prezentem urodzinowym :-)
Uwaga, dużo zdjęć ;-)niedziela, 17 lutego 2013

Scrapy dwa

Jeden na poważnie, drugi na szybko, z przymróżeniem oka :-)
Pierwszy wykonany według wytycznych najnowszego wyzwania CSI, według mapki z mapkowego wyzwania na Portal party z działem LO, który od wczoraj króluje na Scrapujących Polkach.Drugi to robiony bardzo szybko i spontanicznie scrap, którego wytyczne to koty, butelka i chlapanie :-) Wytyczne z wczorajszego wieczornego czata na Portal party z działem LO :-)
 Ze względu na kolorystykę zgłaszam go do 2 weekendowego wyzwania ekspresowego Rapakivi :-)

wtorek, 12 lutego 2013

Niebiesko mi

Zima kojarzy mi się z niebieskościami. Moje zimowe prace bardzo często są niebieskie, chlapnięte biała ecoliną albo posypane srebrnym brokatem. W takim właśnie zimowym klimacie jest też zawieszka i kartka urodzinowa, które zrobiłam juz jakiś czas temu ale nie pokazywałam do tej pory.

Kartkę urodzinową przygotowałam na 3 wyzwanie Craft-Szafy "Mojej Księżniczce - Mojemu Księciu". serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy, na zgłaszanie prac macie jeszcze 5 dni!

niedziela, 10 lutego 2013

Grandpa

Dziś mijają 3 lata odkąd nie ma już z nami mojego Taty...
Scrap według wytycznych i mapki najnowszego wyzwania CSI.

sobota, 9 lutego 2013

Lutowe kolory Karmelka

Karmeleiro na swoim blogu proponuje świetną zabawę. Każdego miesiąca prezentuje kolory, którymi należy się zainspirować przy tworzeniu pracy. Styczniową edycję przechorowałam, ale w tym miesiącu z radością użyłam karmelkowych kolorków do stworzenia dwóch karteczek urodzinowych.
Oto kolorki:
A to moje karteczki:


poniedziałek, 4 lutego 2013

Great love

Ach ten luty :-) Wszędzie miłość i miłość ;-) Nie udało mi się uciec od tego tematu i stworzyłam scrapa ze zdjęciem moim i mojego męża, zrobionym parę lat temu, kiedy jeszcze byłam rudzielcem :-)


Scrap według wytycznych najnowszego wyzwania CSI. A że na wielu blogach wyzwaniowych teraz obowiązują serduszka i kolor różowy, moja praca poleci na:
1. Lutowe wyzwanie Once Upon A... Sketch