niedziela, 30 czerwca 2013

Rowerowy mini - album

Dziś - specjalnie na gościnę na przemiłym blogu Studio75 - przygotowałam lekki, kolorowy i wesoły mini - album ze zdjęciami Pawełka z jego startów w wyścigach rowerowych.

Cały album wykonany jest z cudnie letnich papierów Sunshine Love, oraz z dodatków do kolekcji. Dokładny spis materiałów znajdziecie na blogu Studio75. Serdecznie Was tam zapraszam :-)
W albumiku umieściłam kopertę, do której włożyłam wycinki prasowe ze zdjęciami Pawcia na podium. W ten sposób ten albumik stał się prawdziwą pamiątką z tamtych dni :-)

Dziękuję Studio75 za gościnę :-) I mam nadzieję - do zobaczenia wkrótce :-)

środa, 26 czerwca 2013

Pożegnanie z przedszkolem...

Pani Miro, Pani Małgosiu... Panie wiedzą ;-)
Cenimy Panie najbardziej na świecie, nasze dzieciaki kochają Panie prawie na równi ze swoimi rodzicami.
To były piękne cztery lata! Dziękujemy!
I na pewno będziemy w kontakcie :-)
Albumy wykonane z papierków 7 Dots Studio - The Queen's Heart z małym dodatkiem All I Ever..., oraz Studio75 - Vintage Memories z małą domieszką Special Moments i Summer & Latte. Chlapańce, kółka, guziczki, papierowe taśmy, kwiatki i tekturki - obowiązkowo :-)
Digi stempelki od Novinki - dziękuję Ci kochana! :-)

A teraz idę płakać dalej, że to już koniec przedszkola...

wtorek, 25 czerwca 2013

Na plaży dla Studio75

Dziś znów mam ogromną przyjemność gościć na blogu Studio75. Specjalnie na tę okazję przygotowałam dwie prace. Na początek prezentuję letniego, nadmorskiego scrapa :-)


Scrapa wykonałam w całości na przecudnych materiałach z najnowszej kolekcji wydanej pod marką Studio75 - Sunshine Love. Praca z tymi papierkami wprawiła mnie w prawdziwie letni nastrój, tym bardziej, że robiłam go gdy na dworze panowała jeszcze iście letnia aura :-)
Zwróćcie uwagę na wspaniałe, drewniane dodatki. Te strzałki są rewelacyjne, a w ofercie jest też wiele innych wesołych kształtów! :-) Można je kolorować - te drewienka na scrapie potraktowałam żółtą ecoliną i białym gesso.
Dokładny spis użytych materiałów znajdziecie na blogu Studio75. Zajrzyjcie tam koniecznie! :-)

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Enjoy little things

Mój starszy synek jest mistrzem, jeśli chodzi o umiejętność cieszenia się z małych, zwyczajnych rzeczy. Wiele razy zaskakiwał tym i nas, w domu, i panie w przedszkolu. Zdjęcie na tym scrapie przedstawia jedną z takich właśnie rzeczy :-) Pamiętam doskonale ten dzień, choć było to już dobrych kilka lat temu. Było bardzo gorąco i Pawcik ogromnie chciał się wykąpać, ale woda do naszego basenu była świeżo nalana i w związku z tym strasznie zimna. Wybuch najszczerszej rozpaczy już czaił się za rogiem, ale na szczęście mamusia wymyśliła basenik zastępczy :-) Radość dziecka - bezcenna :-)


Scrapa zrobiłam na Challenge #1 Lift Summer Crafts. Konkurencja ogromna, ale wyzwanie tak świetne, że nie mogłam nie spróbować :-)

niedziela, 23 czerwca 2013

Surfer

Mamy już lato, pogoda jest piękna, przyszedł czas na letnie scrapy :-) Dziś mam do pokazania właśnie jeden z takich LOsów.


Cały scrap wykonany w szarościach i błękitach z malutkim dodatkiem różu ;-) Główną ozdobą są świetne drewniane strzałki ze Studio75, zabarwione niebieskim distressem i potraktowane gesso. Praca na letnie, 19 wyzwanie scrapek.pl, oraz czerwcową zabawę w liftowanie na blogu scrapki.pl.

czwartek, 20 czerwca 2013

Karteczka na Chrzest

Delikatna karteczka na Chrzest małej Wiktorii.

I pudełeczko do kompletu.

Całość z papierów Vintage Memories ze Studio75. Digi stempelek od Novinki. Tekturka Anemone ze sklepu scrapek.pl

wtorek, 18 czerwca 2013

Ciasteczko

LO dla Another Freaking Scrappy Challenge na 15th June Sketch Challenge. Mały Pawcik wcina ciacho :-)


Dopadły mnie te wesołe, lekkie kolory i nie chcą puścić ;-) Ale wcale mnie to nie martwi ;-)
Miłego dnia! :-)

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Informacje warsztatowe

Kochani, w najbliższym czasie będę miała przyjemność prowadzić bardzo fajne warsztaty scrapowe.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam! :-)
Gorąco zapraszam na te warsztaty :-) Sponsorem materiałów do zrobienia LO jest sklep scrapki.pl 
Zabawa będzie świetna! Będziemy chlapać, mazać, stemplować :-) Satysfakcja i brudne ręce gwarantowane ;-)

niedziela, 16 czerwca 2013

Guys

Chyba nigdy w życiu nie użyłam aż tylu kolorów na scrapie :-) I to tak energetycznych ;-) A scrap o moim synku i jego kolegach z przedszkola. Przedszkola, które właśnie kończy i napawa mnie to wielkim smutkiem... Świetną grupę mieliśmy, i dzieciaków i rodziców.


Na uwagę zasługuje to, co mój Paweł napisał na tej wspólnej kartce... "Od razu zaczynajoł się..." :-)
Na moim scrapie jest gesso, biała akrylówka, medium żelowe i kolorowe ecoliny.
Paleta kolorystyczna i mapka z Case File No. 76 Color, Stories, Inspiration.

czwartek, 13 czerwca 2013

Love

Po wcześniejszych, pełnych zwariowanych kolorów i energii scrapach dziś przyszła kolej na coś kojącego, pastelowego i spokojnego ;-)Muszę przyznać, że praca z taką paleta kolorystyczną nie była dla mnie wcale łatwa.

Scrapa zgłaszam na #8 wyzwanie 13arts - DOM. Jest domek z tekturki, element recyclingowy to tekturka z opakowania tagów od 7 gypsies, są media - ecoliny w dwóch kolorach, medium żelowe z 13arts, białe gesso, biała akrylówka i distress vintage photo. Stempli też jest sporo :-)
Do zrobienia tej pracy skorzystałam z wytycznych i mapki June 2013 Challenge 2 - An Eclectic/Retro Mood Board by Anupama Choudary na blogu Scrap Around The World.
 
Zainspirowała mnie i paleta kolorystyczna w przełamanych brązem pastelach i fajna, ciekawa mapka :-)

środa, 12 czerwca 2013

Life is impossible without friends

Bez czego nasze życie byłoby niemożliwe? Bez przyjaciół - na pewno! Dlatego dziś scrap o przyjaźni i przyjaciołach. Mój Pawełek i jego przyjaciele... przyjaciółki? ;-) Ech, ciężko będzie jak on dorośnie ;-)


Scrap według palety #01 na Scrap It Now, na papierze miesiąca  z Color Hills (w czerwcu jest to Fabulous). Zgłaszam go też do #69 wyzwania na scrapkach - wyzwaniowo "Life is impossible without..."

W tym tygodniu również otrzymałam wyróżnienie :-)