sobota, 31 maja 2014

Celebrate - UmWow Studio for SATW

Witajcie!
Rzutem na taśmę prezentuję Wam scrapa, którego zrobiłam jako członek CT UmWow Studio z okazji hucznych obchodów pierwszych urodzin Scrap Around The World. Wszystkie prace naszego zespołu możecie obejrzeć na blogu UmWow Studio oraz blogu SATW.
O to moja praca:

Hello!
I'd like to present the layout that I made a UmWow Studio CT Member for Scrap Around The World First Anniversary. All projects fo uor team You can see at UmWow Studio blog and also SATW blog.
And there's my project:
Moodboard :-)


Produkty UmWow Studio / UmWow Studio products:
Gear Mash
Banner Mash
Diamond Confetti Mask
Mustard 29 Flair 

-----------------------------------------------------------------

Przypominam wszystkim, którzy lubią zostawiać rzeczy na ostatnią chwilę o kolorowych, swobodnych, łobuzierskich warsztatach ramkowych na Zlocie w Warszawie już za tydzień :-) Jeszcze kilka zapisów mogę przyjąć, serdecznie zapraszam :-)

Przywiozę kilka prac, które będzie można pomacać i obejrzeć dokładnie a ja odpowiem na każde pytanie z nimi związane :-) Nie ma nic przyjemniejszego przecież niż tworzenie bez pośpiechu, w serdecznej atmosferze, według wskazówek "na żywo" i wybieranie materiałów z szerokiej, udostępnionej na warsztatach gamy.
Bezpośredniego kontaktu z prowadzącym i pozostałymi uczestnikami, wspólnego śmiechu i brudzenia rąk nie zapewnią żadne warsztaty on-line...

2 komentarze:

Christine pisze...

So dynamic! Awesome!:)

wiosanka pisze...

Thanks Christine!