wtorek, 17 czerwca 2014

Accept changes and imperfection - Lindy's Stamp Gang June Featured Designer :-)

Dzień dobry! :-)
W końcu mogę podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością! :-) Mam ogromny zaszczyt gościć w tym miesiącu na blogu Lindy's Stamp Gang jako gościnna projektantka czerwca. To wyróżnienie jest dla mnie ogromnie ważne i cenne, ponieważ mgiełki Lindy's Stamp Gang uwielbiam, często stosuję i polecam wszystkim :-) Tym bardziej, że są już dostępne w Polsce w kilku sklepach :-)

Good afternoon! :-)
Finally I can share with You one fabulous news! :-) I have a great honour to be June Featured Designer at Lindy's Stamp Gang. That feature is very, very important and precious for me. I just LOVE Lindy's Stamp Gang mists, I often use them in my projects and I recommend them to all :-) We can already buy them in some Polish scrapbooking stores :-)


Dziś na blogu Lindy's Stamp Gang możecie zobaczyć mój kolorowy layout “Accept changes and imperfection”.

Today at Lindy's Stamp Gang blog You can see my colorful layout "Accept changes and imperfection".Kolorowe tło tej pracy uzyskałam dzięki mgiełkom:
Doskonale podkreślają optymistyczny charakter papierów z kolekcji Illumination od 7 Dots Studio, prawda? ;-)

The colorful background I made with mists:
They emphasize the optimistic mood of Illumination papers from 7 Dots Studio, don't they? ;-)


Zaglądajcie na bloga Lindy's Stamp Gang w tym miesiącu :-) Będę tam prezentować jeszcze inne prace oraz kurs:-)
Look in Lindy's Stamp Gang blog this month :-) I'll be sharing more of my projects and some toutorial there:-)

1 komentarz:

kajka pisze...

No Ty śliczna to jaka miałaby być praca? Co byś nie dała do tej fotki, taki papier czy inny, i tak będzie pięknie. Aniu kochana idą wakacje, Tobie i Twoim Chłopakom życzę miłego czasu wspólnie spędzonego, dużo pięknych fotek na pamiątki i do Twoich pięknych prac! Zdrówka i wszystkiego dobrego dla Was!!!