poniedziałek, 16 października 2017

Eyes like a shutter, mind like a lens - Mixed Media & Art

Dzień dobry!
Na blogu Mixed Media & Art mamy dla Was świetną zabawę!
W czterech krokach mobilizujemy was do wyjścia ze swojej strefy komfortu, do wykorzystania materiałów niescrapowych do wykonania scrapowych prac.
Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.


Hello!
On Mixed Media & Art blog we have a great challenge for You!
In four steps we inspire You to go out of Your comfort zone, to use non - scrapbooking products to create scrapbooking projects.
All the details You can find HERE.
Moja inspiracja to praca związana z drugim etapem naszej zabawy
"Crystal Beauty".

Kółka na pracach uwielbiam od zawsze więc gdy zobaczyłam wyzwanie, którego obowiązkowym elementem są koła, po prostu nie mogłam mu się oprzeć :-)

Stworzyłam blejtram ze zdjęciem moich chłopaków. Wszystkie jego elementy poza kwadratową bazą sa koliste - zdjęcie, tekturki, guziki, cekiny. I nawet drugi obowiązkowy element - coś przezroczystego - to u mnie koła wycięte z przezroczystego folderu biurowego.


My inspiration is a project for the second stage
"Crystal Beauty".

I just love circles! So when I saw a challenge with obligatory circles, I couldn't resist :-)

I've created a canvas with a (circle) photo of by boys. All the layers and details are circle - the photo, the chipboards, the buttons and sequins. Even the second obligatory element - transparent element - transparent office folder.

Do wykonania tła użyłam dwóch koloroów pudrów. Zawsze staram się używać max 2-3 kolorów na jednej pracy, żeby po wymieszaniu ich z wodą powstał ciekawy mix.
Na mojej pracy nie ma ani kawałka papieru do scrapbookingu. Jedynie dwie naklejki z sentencjami. Aby uzyskac efekt głębi, jedna z nich jest przyklejona bezpośrednio do bazy a druga na przezroczystym kole.
Ten trick urozmaica całą pracę, nieprawdaż?

To create an interesting background I used two colors of powders. I always try to use max 2-3 colors, because they mix when I splash them with water. There's no scrapbooking paper in my project. I just sticked two word stickers. And to make my canvas more dimensional, the one I sticed on the background, and the second on the transparent circle.
This tip makes all the project more interesting than just flat one. Don't You think?
Brak komentarzy: